Inštalácia WordPress počas nákupu webhostingu

Pre našich zákazníkov sme pripravili tú najrýchlejšiu možnosť inštalácie vlastnej WordPress web stránky. Stačí si len vybrať WordPress hosting a systém Vás ďalej prevedie výberom šablón a pluginov.

Pomocou tohto návodu si viete automaticky nainštalovať WordPress už pri nákupe webhostingu. Ihneď po zaplatení bude Váš WordPress pripravený na používanie.

Výber WordPress hostingu

Prejdite na menu WORDPRESS v hornom menu. Zobrazí sa Vám podstránka pre výber veľkosti hostingu, výber WordPress hostingu a výber Profi hostingu.

  1. Veľkosť WebHostingu: pre WordPress stránky odporúčame veľkosť minimálne 5GB. Do tejto veľkosti sa zarátavajú dohromady dáta z web stránky, e-mailov a databáz.
  2. Výber WordPress Hostingu: po výbere Vás v nasledovnom kroku systém prevedie základnými nastaveniami novej WordPress stránky, výberom šablón a pluginov.
  3. Výber Profi Webhostingu: Pre weby s väčšou náročnosťou alebo návštevnosťou odporúčame Profi Webhosting.

Základné nastavenia novej WordPress stránky

Najskôr Vám systém umožní nastaviť nevyhnutné nastavenia novej WordPress stránky. Všetky položky sú prednastavené, ale je ich možné zmeniť.

TIP: Heslo pre administrátora voľte vždy také, aby bolo len veľmi ťažko uhádnuteľné. Zvoľte heslo čo najdlhšie, použite v ňom malé písmená, veľké písmená, číslice alebo špeciálne znaky (!, _, -)

Výber šablóny novej WordPress stránky

Ponúkame Vám na výber najobľúbenejšie WordPress šablóny z oficiálneho zoznamu WordPress šablón. Tento zoznam pravideľne aktualizujeme a dopĺňame.

Výber pluginov novej WordPress stránky

Pripravili sme pre Vás zoznam často používaných a užitočných pluginov. Niektoré z nich sme automaticky predvolili, kvôli skúsenostiam z WordPress stránok. Ide väčšinou o bezpečnostné pluginy a pluginy, ktoré optimalizujú SEO web stránky pre vyhľadávače.

Ak ste si ešte nevybrali doménu, nasleduje okno pre vyhľadávanie voľných domén.

Označenie domény pre nainštalovanie WordPress-u

Keďže je v HostCreators webhostingu možné hostovať ľubovoľné množstvo domén v jednom hostingovom balíčku, je potrebné v nákupnom košíku vybrať, na ktoré domény sa nainštaluje WordPress stránka. Vyberieme pre Vás prvú v zozname, ale môžete si vybrať viacero domén, na ktoré bude WordPress automaticky nainštalovaný.

Inštalácia WordPress do jednej minúty