WordPress Hosting

WordPress Hosting

Pomoc k špecializovanému WordPress hostingu. Admini a developeri pracujúci s WordPress stránkami tu nájdu užitočné informácie pre správu WordPress web stránok.

Časté otázky Najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú WordPress hostingu. Najskôr hľadajte v tejto sekcii, ak nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, ozvite sa nám akýmkoľvek spôsobom.
Inštalácia WordPress Máme pre Vás jednoduchý, rýchly a bezpečný spôsob inštalácie WordPress web stránok na našom WordPress hostingu.
Správa WordPress inštalácie WordPress inštaláciu je možné dodatočne upravovať priamo z WebAdminu v nastaveniach webu alebo v nastaveniach subdomény.
WordPress security Unikátny a rýchly spôsob zabezpečenia WordPress webstránok na našom WordPress hostingu.
Podpora WP-CLI WP-CLI je výborný nástroj pre pokročilejšiu správu Vášho WordPressu. Začnite využívať svoj WordPress naplno.
    LiteSpeed Cache plugin pre WordPress LiteSpeed Cache je plugin pre CMS WordPress, ktorý slúži na zrýchlenie webstránky a to až desaťnásobne. Komunikuje priamo s OpenLiteSpeed serverom a jeho cache pamäťou.
      Migrácia WordPress stránky cez plugin Duplicator Máte webstránku a nevyhovuje Vám hosting? Jednoducho ju migrujte. Urobiť tak môžete pomocou praktického pluginu a nášho jednoduchého návodu.
        Nastavenie CRONU vo wordpress-e (WP-CRON) Optimalizácia WP-CRON pre rýchlejšie načítanie stránky