HostCreators

Stop zbytočným poplatkom

Pre nás, ako webhostingovú spoločnosť je najdôležitejšia informácia, koľko priestoru potrebujete pre svoje web stránky.

Partnerský program OLD

Spolupracujte s HostCreators, využite naše partnerské programy. Môžete si vybrať z dvoch možností ako môžete s nami zarábať: odporúčaním a získaním provízie alebo sa staňte virtuálnym providerom.

Platba za služby

Za všetky naše služby je možné platiť iba elektronicky prostredníctvom platobných brán. Vo výnimočných prípadoch môžeme vystaviť zálohovú faktúru a tú emailom odoslať užívateľovi.

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky poskytovania služieb webhostingu, registrácie domén a ďalších súvisiacich služieb

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Rešpektujeme vaše súkromie. Toto Vyhlásenie o ochrane osobných údajov opisuje vaše práva na ochranu vašich osobných údajov a naše povinnosti súvisiace s ich ochranou.

Súbory cookie

Súbor cookie je malý textový súbor, ktorý webová lokalita ukladá vo vašom počítači alebo mobilnom zariadení pri jej prehliadaní. Vďaka tomuto súboru si webová lokalita na určitý čas uchováva informácie o vašich krokoch a preferenciách (ako sú prihlasovacie meno, jazyk, veľkosť písma a iné nastavenia zobrazovania), takže ich pri ďalšej návšteve lokality alebo prehliadaní jej jednotlivých stránok nemusíte opätovne uvádzať.

Kontakt

Kontakt na zákaznícku podporu WebCreators, s.r.o.

Partnerský program

Spolupracujte s nami a využite naše partnerské programy. Ste weboví vývojári, alebo reklamná agentúra a staráte sa aj o prevádzku webov Vašich zákazníkov? Hostujte Vašich zákazníkov u nás a získajte výhody partnerských programov.