Služby a produkty

Moderná administrácia hostingu a domén

Našim zákazníkom sme chceli priniesť unikátny webhostingový systém, ktorý bude spĺňať všetky potreby zákazníkov a zároveň bude jednoduchý na ovládanie.

Hostingový balíček

Webhosting je pre nás viac ako umiestnenie domén na webovom priestore. Preto ho nazývame hostingovým balíčkom. Hostingový balíček je základným prvkom, pod ktorým sú umiestnené ďalšie služby pre Vás.
Profi webhosting

Profi webhosting

Profi hosting je optimalizovaný pre weby, ktoré majú nadpriemernú návštevnosť, veľké požiadavky na výkon či chcú používať pokročilé funkcie ako LiteSpeed či Redis.

Webhosting zadarmo

Ak máte doménu ale web ešte nie, hosting zadarmo Vám ponúka presmerovanie webu na iný web alebo presmerovanie e-mailov na iný web.

Jednotné prihlásenie

Myslíme si, že mať pre každú webovú službu iné prihlasovacie meno a heslo je už minulosťou. Preto sa odteraz do E-mailu, FTP alebo SSH prihlásite tým istým prihlasovacím menom a heslom.

Inštalácia aplikácií

Inštalácia webových aplikácií je u nás jednoduchá na pár kliknutí. Nemusíte robiť takmer nič a aplikáciu máte dostupnú už do niekoľkých minút.

Webová stránka zadarmo

Vytvorte úžasné webové stránky priateľské pre mobilné zariadenia! Žiadne kódovanie a je zadarmo.

Virtuálny server

Rozrastáte sa a nestačia Vám doterajšie možnosti webhostingu? Chcete byť nezávislý a mať výkon len sami pre seba? Virtuálny server od HostCreators je riešením pre výkonné weby, e-shop-y, WordPress, či aplikácie na mieru. Ponúkame menežované VPS, kde nepotrebujete žiadne znalosti z administrácie serverov, všetky nastavenia ovládate rovnako ako z bežného hostingu cez WebAdmin.

Vlastný email

Odlíšte sa od ostatných emailom s vlastnou doménou. Vyčnievajte z davu a vyskúšajte email, ktorý vás bude dokonale prezentovať.
Štandard webhosting

Štandard webhosting

Bezpečný, stabilný a rýchly webhosting.