Partnerský program

Spolupracujte s nami a využite naše partnerské programy. Ste weboví vývojári, alebo reklamná agentúra a staráte sa aj o prevádzku webov Vašich zákazníkov? Hostujte Vašich zákazníkov u nás a získajte výhody partnerských programov.
Máme pre Vás tri partnerské programy:
Affiliate program
Viac informácií

Nechcete mať žiadne starosti s webhostingom Vašich klientov? Chcete jednoducho aby to šlo a ešte aj získať výhody? Pre Vás je určený náš Affiliate partnerský program.

Virtuálny provider
Viac informácií

Chcete mať svojich zákazníkov „pod kontrolou" a chcete si s nimi zachovať užší vzťah? Chcete využiť webhostingový priestor naplno a čo najefektívnejšie? Pre Vás „fajnšmekrov" je určený partnerský program Virtuálny provider.

Affiliate články
Viac informácií

Napíšte článok o našich službách, publikujte ho na Vašej webstránke a získate zaň finančnú odmenu vo forme kreditu nad rámec bežných affiliate provízií.

Ku každému nášmu partnerovi pristupujeme individuálne a budujeme si tak vzájomný nadštandardný vzťah. Veríme, že tak dokážeme naše služby stále zlepšovať aj na základe Vašich požiadaviek. Ak by ste sa chceli dozvedieť o našich partnerských programoch viac a aj spoznať konkrétne realizácie, neváhajte sa nám ozvať akýmkoľvek spôsobom.

Potrebujete pomoc? alebo riešenie na mieru?

On-line Chat

+421 (0)222 112 111

Všeobecné pravidlá a podmienky pre naše partnerské programy nájdete na tejto adrese.
Grafiku logá a bannery najdete v sekcii logá a bannery.