WebSecurity

WebSecurity
Časté otázky Najčastejšie otázky k funkčnosti a možnostiam WebSecurity. Ak máte nejaké otázky, skúste sa najskôr pozrieť do tejto sekcie, ak odpovede nenájdete, kontaktujte nás akýmkoľvek spôsobom.
Čo je WebSecurity a ako funguje WebSecurity od HostCreators je postavený na WAF (Web Application Firewall) ModSecurity, ktorý sa zameriava na HTTP komunikáciu. Pozostáva z niekoľko stoviek pravidiel, ktoré odhaľujú najčastejšie útoky na webové stránky.
    Nastavenia WebSecurity Zapnutie alebo vypnutie WebSecurity, nastavenie citlivosti filtrov a dodatočné modifikácie pravidiel WebSecurity pre redakčné systémy.
      WebSecurity pre WordPress a iné redakčné systémy WebSecurity je skvelý nástroj pre redakčné systémy, nakoľko veľké množstvo pluginov a tém nie je zameraných na bezpečnosť, a tým pádom sú ľahko napadnuteľné.
        Falošné blokovania požiadaviek Pri množstve pravidiel aké sa kontroluje sa ale často stane, že sa zablokuje aj požiadavka reálneho používateľa. Pri aplikáciách ako napr. WordPress sa dá nastaviť to, aby niektoré pravidlá vybrané špeciálne pre danú aplikáciu modul WebSecurity ignoroval.