Redis

Redis je rýchle úložisko dát, ktoré sa ukladajú v operačnej pamäti servera. Je preto extrémne rýchla. Môžete ju využiť na uloženie dát zo zložitých výpočtov a tak načítavať priamo výsledok oveľa rýchlejšie.

Časté otázky Najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú Redis hostingu. Najskôr hľadajte v tejto sekcii, ak nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, ozvite sa nám akýmkoľvek spôsobom.
Čo je Redis? Redis je veľmi ľahko použiteľné a pritom výkonné NoSQL in-memory key-value úložisko. Dáta sa ukladajú v operačnej pamäti servera RAM a preto je práca s dátami veľmi rýchla.
  Redis s LiteSpeed Cache pre WordPress Nastavovanie Redis v plugine LiteSpeed Cache je veľmi intuitívne a jednoduché. Ak už používate tento plugin, tak výhoda je, že už nemusíte inštalovať nič ďalšie.
   Redis Object Cache pre WordPress V tomto článku sa pozrieme na to, ako nainštalovať plugin pre WordPress s názvom Redis Object Cache.
    Redis s W3 Total Cache pre WordPress Aj v plugine W3 Total Cache si viete jednoducho nastaviť redis, objektovú cache.
     Redis s Hummingbird pre WordPress Redis k WordPress webstránke môžete jednoducho pripojiť cez Hummingbird plugin. Redis je u nás v HostCreators dostupný na zdieľanom hotingu, aj virtuálnych serveroch.
      Redis pomocou PECL (PHPRedis) Povolenie rozšírenia redis.so, nastavenie pripojenia k redis serveru a ukážka scriptu pre zápis do Redis databázy.
       Redis pomocou PREDIS (Composer) Pripojenie a práca s redis socketom pomocou composer knižnice predis.