Domény

Časté otázky Odpovede na najčastejšie otázky k doménovým názvom.
Hostovanie domény zakúpenej v inom webhostingu V prípade ak už máte zakúpenú doménu v inom hostingu, môžete doménu preniesť k nám pomocou tzv. transferu domény, alebo môžete doménu ponechať v pôvodnom hostingu a iba ju nasmerovať na hostingový balík, ktorý máte zriadený u nás.
  Transfer domény do HostCreators Ak máte zakúpenú doménu v inom webhostingu, môžete doménu presunúť k nám do HostCreators pomocou tzv. transferu domény. Je to jednoduché.
   DNS záznamy Čo je DNS, aké DNS záznamy poznáme a ako ich vieme využiť.
    Presun domény do iného hostingového balíka Presunúť Vašu doménu do iného hositngového balíka v HostCreators dokážete veľmi jednoducho v priebehu jednej minúty.
     Presmerovanie domény Ako nastaviť maskované (reverzné proxy) a nemaskované presmerovanie domény.
      Predĺženie domény U nás si môžete predĺžiť svoju doménu na 1 až 10 rokov veľmi jednoduchým spôsobom.
       Obnova databázy zo zálohy V prípade potreby si u nás databázu môžete obnoviť zo zálohy samostatne, alebo spolu s dátami v FTP.
        Stiahnutie zálohy databázy Cez náš WebAdmin si jednoducho viete stiahnuť ktorúkoľvek dostupnú zálohu databázy do svojho počítača.
         Manuálne vytvorenie zálohy databázy Databázy zálohujeme automaticky každý deň. Ak by ste potrebovali vytvoriť zálohu manuálne pred rizikovejším úkonom, môžete tak spraviť jedným kliknutím.
          Nesprávny autorizačný kód pri transfere domény do HostCreators Ak ste vykonali transfer domény z inej webhostingovej spoločnosti ku nám, do HostCreators, ale transfer bol neúspešný kvôli nesprávnemu autorizačnému kódu, nemusíte čakať na podporu. Autorizačný kód domény môžete pohodlne zadať znova cez WebAdmin