E-mail

Vytvorenie e-mailu Buďte jedineční a odlíšte sa od ostatných e-mailom s vlastnou doménou. Je vhodný hlavne pre firmy a organizácie ale čoraz viac bežných ľudí si vyberá doménu, kde sa nachádza ich meno.
  Ako si prečítať emaily? Ako sa pripojiť k e-mailovému účtu pomocou webu ale e-mailových klientov.
   Pripojenie k e-mailu pomocou Apple iOS Nastavenie Apple iOS pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
    Pripojenie k e-mailu pomocou Android mail Nastavenie Android Mail pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
     Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2007 Nastavenie Microsoft Outlook 2007 pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
      Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2010
       Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2013 Nastavenie Microsoft Outlook 2013 pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
        Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2016
         Pripojenie k e-mailu pomocou Pošta pre Windows 10 Ako si pripojiť e-mail pomocou Pošta pre Windows 10
          Pripojenie k e-mailu pomocou Mozilla Thunderbird Nastavenie Mozilla Thunderbird pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
           Pripojenie k e-mailu pomocou Gmail Nastavenie Gmail pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
            Migrácia e-mailov Ako skopírovať e-mailovú schránku z iného hostingu do HostCreators. Využite náš nástroj na rýchlu migráciu e-mailov pri prechode na nový hosting.
             Automatická odpoveď
              Nastavenie podpisu do WebMailu Ako nastaviť automatický podpis do e-mailov.