E-mail

Vytvorenie e-mailu Buďte jedineční a odlíšte sa od ostatných e-mailom s vlastnou doménou. Je vhodný hlavne pre firmy a organizácie ale čoraz viac bežných ľudí si vyberá doménu, kde sa nachádza ich meno.
  Ako si prečítať emaily? Ako sa pripojiť k e-mailovému účtu pomocou webu ale e-mailových klientov.
   Aký je rozdiel medzi POP3 a IMAP? POP3 a IMAP protokoly slúžia na príjem emailov zo servera. Líšia sa použitou technológiou ale aj možnosťami, ktoré nám každý z nich ponúka.
    Pripojenie k e-mailu pomocou Apple iOS Nastavenie Apple iOS pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
     Pripojenie k e-mailu pomocou Android mail Nastavenie Android Mail pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
      Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2007 Nastavenie Microsoft Outlook 2007 pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
       Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2010
        Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2010
         Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2013 Nastavenie Microsoft Outlook 2013 pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
          Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2016
           Pripojenie k e-mailu pomocou Microsoft Outlook 2016
            Pripojenie k e-mailu pomocou Pošta pre Windows 10 Ako si pripojiť e-mail pomocou Pošta pre Windows 10
             Pripojenie k e-mailu pomocou Mozilla Thunderbird Nastavenie Mozilla Thunderbird pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
              Pripojenie k e-mailu pomocou Gmail Nastavenie Gmail pre používanie e-mailovej schránky hostovanej na HostCreators.
               Migrácia e-mailov Ako skopírovať e-mailovú schránku z iného hostingu do HostCreators. Využite náš nástroj na rýchlu migráciu e-mailov pri prechode na nový hosting.
                Vytvorenie automatickej odpovede e-mailu
                 Nastavenie podpisu do e-mailu Ako nastaviť automatický podpis do e-mailov.
                  Greylist ochrana pred spamom Greylist predstavuje veľmi účinnú metódu ochrany používateľov elektronickej pošty proti spamu.
                   Neprijíma vám emaily do Mozilla Thunderbird? Postup ako docieliť, aby vám opäť prijímalo emaily do e-mailového clienta Mozilla Thunderbird.