OpenLiteSpeed

OpenLiteSpeed
Časté otázky Najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú OpenLiteSpeed hostingu. Najskôr hľadajte v tejto sekcii, ak nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, ozvite sa nám akýmkoľvek spôsobom.
Ako funguje OpenLiteSpeed OpenLiteSpeed je webserver novej generácie, ktorý má vlastnú vstavanú Cache, ktorá dokáže webovú stránku zrýchliť až desaťnásobne.
  Spustenie OpenLiteSpeed Ako si zapnúť OpenLiteSpeed na Vašej doméne prostredníctom WebAdmin-u?
   WordPress a OpenLiteSpeed Vývojári WordPress stránok určite ocenia možnosť využitia OpenLiteSpeed cache pomocou pluginu LSCache.
    LiteSpeed Cache plugin pre WordPress LiteSpeed Cache je plugin pre CMS WordPress, ktorý slúži na zrýchlenie webstránky a to až desaťnásobne. Komunikuje priamo s OpenLiteSpeed serverom a jeho cache pamäťou.
     Chybová hláška 404 Chyba 404 - Page Not Found je stavový kód HTTP, ktorá indikuje, že prehliadač nebol schopný nadviazať komunikáciu so serverom, alebo server nenašiel, čo klient hľadal.
      Presmerovanie webstránky cez .htaccess Presmerovanie Vašej webstránky na inú URL adresu možno vykonať viacerými spôsobmi. V tomto návode si ukážeme najjednoduchší a najviac využívaný z nich - cez .htaccess.
       Po načítaní webstránky začne sťahovať súbor Ak Vaša webstránka beží na OpenLiteSpeed serveri, chybu spôsobuje nesprávny prikáz v súbore .htaccess. Ten treba identifikovať a zmazať.