Faktúry a platby

Zakúpenie nových služieb Postup ako vytvoriť objednávku hostingových a doménových služieb a ako objednávku zaplatiť.
  Predĺženie exspirovaných služieb Návod ako postupovať pri predĺžení Vašich služieb.
   Predĺženie domény U nás si môžete predĺžiť svoju doménu na 1 až 10 rokov veľmi jednoduchým spôsobom.
    Predĺženie hostingového balíka Hostingový balík je potrebné pred exspiráciou predĺžiť, aby boli služby aj naďalej aktívne. Ako na to sa dočítate v tomto návode. Sami však uvidíte, že je to veľmi jednoduché.
     Platba prevodom na faktúru Za webhosting a domény môžete u nás platiť aj prevodom z účtu - na faktúru.
      Platba cez internet banking V tomto návode je popísaný postup pri platbe cez internet banking.
       Ako si pridať platobnú kartu U nás môžete využiť bezstarostné automatické predlžovanie domény, hostingového balíka, či virtuálneho servera. V tomto návode sa dozviete, ako si pridať platobnú kartu, čo Vám umožní využívať automatické predlžovanie zakúpených služieb.
        Platba kartou Okrem platby prevodom, alebo platby z kreditu, si u nás môžete zvoliť aj platu kartou.
         Nákup keditu U nás si môžete kúpiť kredit od 25€ do 1500€. Aj vďaka kreditu môžete využiť automatické predlžovanie hostingových balíkov a domén. Nákup kreditu je veľmi jednoduchý a po platbe z kreditu budú služby akvitovavné už do pár minút.
          Platba kreditom Ak si plánujete u nás predĺžiť už zakúpené služby, alebo kupujete doménu či ďalší hostingový balík, môžete zaplatiť z kreditu a služby budú aktívne do pár minút. 
           Automatické predĺženie služieb U nás si pre väčšie pohodlie a bezstarostnosť môžete nastaviť automatické platby za Váš webhostingový balík, alebo doménu.
            Ako si predĺžiť VPS? Virtuálny server si môžete predĺžiť na jeden mesiac, tri mesiace, pol roka, alebo na celý rok jednoducho cez náš WebAdmin.
             Ako rozšírim parkovací hostingový balík? Ak Vám už nestačí len parkovací hostingový balík, kedykoľvek si ho môžete rozšíriť na Basic, alebo Profi hostingový balík.