Ako rozšírim parkovací hostingový balík?

Parkovací hostingový balík slúži na správu domény a DNS záznamov. Nemá žiaden priestor (0GB), čiže v ňom nie je možné ukladať žiadne dáta, databázy, ani e-maily, ktoré si diskový priestor vyžadujú. Slúži na presmerovanie domény, nasmerovanie DNS záznamov na iné služby, či iné hostingové spoločnosti prípadne v parkovacom hostingovom balíku môžete využiť virtuálne e-maily, ktoré slúžia na presmerovanie elektronickej komunikácie a ktoré si nevyžadujú diskový priestor, pretože neukladajú emaily v schránke, iba ich preposielajú ďalej.

Ak by ste však chceli využívať plné služby nášho webhostingu, potrebujete si parkovací balík rozšíriť na Basic, alebo Profi hostingový balíček.

Rozšírenie na Basic hosting

Na nástenke WebAdminu, alebo bo Vašom hostingovom balíku kliknite na textový odkaz Rozšíriť.

Rozšírenie parkovacieho balíka
Hostingový balík - rozšírenie

Vyberte veľkosť hostingového balíka a pokračujte ako pri štandardnej objednávke.

Výber veľkosti hostingového balíka

Rozšírenie na Profi hosting

Ak by ste chceli parkovací hosting rozšíriť priamo na Profi webhosting, v hostingovom balíku kliknite na textový odkaz Aktivovať PROFI hosting.

Ak ste si na začiatku pri kúpe parkovacieho balíka vybrali typ hostingového balíka - Profi a chceli by ste si balík rozšíriť na plnohodnotný Profi hostingový balík, jednoducho kliknite na textový odkaz Rozšíriť.

Rozšírenie parkovacieho balíka
Hostingový balík - rozšírenie

Vyberte veľkosť hostingového balíka a pokračujte ako pri štandardnej objednávke.

Výber veľkosti hostingového balíka

Ak by ste v takomto prípade chceli rozšíriť parkovací balík na Basic hostingový balíček, je potrebné aby ste kontaktovali našu podporu, ktorá Vám zmení typ hostingového balíka z Profi na Basic.

Potrebujete pomoc? alebo riešenie na mieru?

On-line Chat

+421 (0)222 112 111

 

 

Porovnanie jednotlivých typov hostingov

V tabuľke si môžete pozrieť rozdiely jednotlivých typov hostingových balíkov