U nás je len jedna cena hostingu

Platíte len za priestor - stop zbytočným poplatkom

Veľkosť hostingu

0 / mes

Ikonka otáznik Neviete koľko potrebujete priestoru? Zaraďte sa podľa typu projektu. Veľkosť hostingu si môžete kedykoľvek zmeniť. Viac


Všetky uvedené ceny sú bez DPH

Potrebujete pomoc? alebo riešenie na mieru?

On-line chat

+421 (0)222 112 111

Ako si vybrať Hosting?

Čo si treba všímať a na čo si treba dávať pozor pri výbere webhostingu?

Cloud a virtualizácia

Webhostingová spoločnosť by mala neustále investovať do nových technológií a do vzdelávania. Aj v našom prípade bol prechod do cloudových riešení významným krokom dopredu.

Email

Doručiteľnosť e-mailov z webových stránok by mala byť prioritou pre každú hostingovú spoločnosť. Veď ak odošle web stránka e-mail s potvrdením objednávky do spamového koša, tak to nie je nikdy dobré znamenie.

Zálohovanie

Bez záloh to nejde! Aj keď je webhostingová spoločnosť akokoľvek pripravená na komplikácie, vždy môže nastať nejaký problém, s ktorým neráta. Vtedy je záloha na nezaplatenie. Taktiež aj zákazník môže niečo stratiť, uvíta, ak sa to nájde v zálohe :)

Nastavenia hostingu

Zákazník by sa nemal prispôsobovať webhostingu, ale naopak, webhosting by mal byť nastaviteľný užívateľom tak, aby vytvoril také prostredie, v ktorom sa bude web cítiť ako "doma". Rôzne verzie PHP a nastavenia vlastností php.ini by mali byť samozrejmosťou.

WebAdmin

WebAdmin alebo niekedy nazývaný aj Control Panel, by mal byť dostupný cez web kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení. V súčasnosti je nevyhnutné, aby sa aj administračné prostredia prispôsobovali mobilným zariadeniam a tak umožnili 100% prístup a použiteľnosť.

Bezpečnosť

Bezpečnostné opatrenia sú veľmi dôležitou oblasťou každej hostingovej spoločnosti. Musí sa prispôsobovať bezpečnostným novinkám a aj opatreniam ako je napríklad GDPR. Ochrana údajov klientov musí spĺňať všetky právne náležitosti.

Ako sme sa s týmito požiadavkami vysporiadali my?

To si prečítajte v našej sekcii Služby

Tu sú uložené Vaše dáta Serverovňa - Video prezentácia