Moderná administrácia hostingu a domén

Použitie na rôznych zariadeniach

K nastaveniam Vášho hostingového balíka alebo domén sa dostanete naozaj od všadial a z akéhokoľvek zariadenia. Responzívnosť administrácie (prispôsobenie sa PC, tabletom, mobilom) sa už dnes stáva štandardom a tak úpravy v nastaveniach nemusia už byť pre Vás nočnou morou.

Intuitívne užívateľské prostredie

Našim zákazníkom sme chceli priniesť unikátny webhostingový systém, ktorý bude spĺňať všetky ich potreby a zároveň bude jednoduchý na ovládanie. Práca s našim systémom bude pre Vás zážitkom. Pri návrhu WebAdminu sme kládli veľký dôraz aj na jeho vizuálnu stránku.

Zaznamenávanie aktivity

Majte vždy prehľad o aktivite vo Vašom hostingovom balíku alebo na doméne. Každá zmena je zaznamenávaná a tak si môžete kedykoľkvek skontrolovať, kedy sa udiala úprava a kto ju vykonal.

Fakturácia

Po každej aktivácii služby alebo po predĺžení služby Vám odošle systém automaticky e-mail s faktúrou. V administračnom systéme ale máte stále k dispozícii zoznam všetkých faktúr, ktoré si môžete kedykoľvek prezrieť, prípadne stiahnuť. Faktúry sú podpísané zaručeným elektronickým podpisom, ktorý zaručuje pravosť dokumentov v čase vystavenia.

Najmodernejšie technológie

Ideme neustále s dobou a preto používame technológie, ktoré minimalizujú veľkosť prenášaných dát medzi serverom a Vašim prehliadačom. Na interakciu s Vami využívame JavaScriptový framework React, ktorý využíva aj Facebook. To nám dáva neobmedzené možnosti pri tvorbe prostredia, ktoré je silne zamerané na ovládateľnosť užívateľmi.

Tímová spolupráca

K Vášmu hostingovému balíku môžete priradiť viacero užívateľov. Každému z nich môžete nastaviť rôzne práva podľa toho, či má mať možnosť len meniť nastavenia hostingu a domén, alebo môže predlžovať/rozširovať služby, či mať maximálny administrátorský prístup.

Ďalšie screeny z WebAdminu

Domovská obrazovka WebAdminu

Potrebujete pomoc? alebo riešenie na mieru?

On-line Chat

+421 (0)222 112 111