Najlacnejšie domény

Najlacnejšie domény

Viete ktoré domény sú najlacnejšie na svete? Začať s online prezentáciou môžete naozaj už za pár EUR.

Tu je zoznam desiatich najlacnejších domén, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz:

Doménová koncovka Cena nákupu Objednávka
.agency 2,02 EUR Kúpiť
.life 2,02 EUR Kúpiť
.rocks 2,02 EUR Kúpiť
.eu 2,50 EUR Kúpiť
.pl 4,27 EUR Kúpiť
.art 4,43 EUR Kúpiť
.bike 5,09 EUR Kúpiť
.uk 6,35 EUR Kúpiť
.cz 6,54 EUR Kúpiť
.sk 7,00 EUR Kúpiť

 

Ako vidíte, začať sa dá už od 2 EUR. Pre nás Európanov je ale zaujímavejšia doména .eu, ktorá je tiež na popredných priečkach. Ak plánujete osloviť zákazníkov z Európy, tak je pre Vás táto doména najvhodnejšia.

Ak ešte nemáte jasno v názve domény, pripravili sme pre Vás 6 pravidiel, ktoré treba dodržať pri hľadaní Vašej novej vysnívanej webovej domény.

Webhosting zadarmo

Ak ste si už vybrali Vašu doménu a nemáte pre ňu ešte vytvorený web, môžete si k doméne pridať webhosting zadarmo, ktorý Vám umožní doménu presmerovať, vytvoriť si virtuálne e-maily a tie presmerovať na Vaše už existujúce e-mailové schránky. Pre viac informácií si prečítajte sekciu o webhostingu zadarmo.

Najlacnejší multi webhosting

Všetky naše hostingové balíčky sú multi webhostingy, to znamená, že v jednom hostingovom balíčku môžete mať neobmedzené množstvo domén. Vyberiete si len veľkosť balíčka alebo len jednoducho začnete od najlacnejšieho a v prípade potreby si balíček môžete kedykoľvek zväčšiť. Najlacnejší hostingový balík si môžete k Vašej novej doméne kúpiť už za 0,80 EUR/mesiac.

Viac informácií o hostingových balíčkoch je na tejto adrese.

Web stránka zadarmo

Keď už máte zakúpenú doménu, k nej hostingový balíček, tak Vám už chýba "len" web stránka. Tú si môžete dať vytvoriť u profesionálov - WebCreators.sk, alebo si ju môžete vytvoriť aj sami a to úplne zadarmo. Stačí len základná zručnosť pri práci s Office softvérom a môžete začať vytvárať úžasné web stránky pomocou Mobirise. Viac informácií o Mobirise nájdete na tejto adrese.

Potrebujete pomoc? alebo riešenie na mieru?

On-line Chat

+421 (0)222 112 111